Kim jest Justyna Grzybowska?

Justyna Grzybowska jest aktorką początkującą, którą możemy kojarzyć z serialu o tytule „19+”. Zarówno w serialu, jak i także w prawdziwym życiu kobieta została matką ślicznego synka.

Radosna nowina

Justyna Grzybowska zdecydowała się podzielić naprawdę radosną nowiną. Gwiazda została mama. Na swoim profilu zamieściła zdjęcie swojej pociechy. Wzbudziła tym spore poruszenie wśród fanów. Jakiej płci jest dzidziuś Justyny? Wiedzieliśmy już w czerwcu ubiegłego roku, że będzie to synek. Aktorka zdecydowała się na zamieszczenie na Instagramie sesji zdjęciowej ze swoim partnerem. Wówczas wyszło na jaw, że para będzie miała synka. W komentarzach od razu posypały się liczne gratulacje, jak i także pytania o szczegóły. Internauci chcieli wiedzieć, jak ma na imię syn Justyny, ale niestety ne dowiedzieliśmy się tego. Nie chciała nic zdradzić.

Doświadczenie zawodowe

Justyna Grzybowska pracowała wcześniej jako hostessa. Teraz pracuje jako fotomodelka oraz inspirująca gwiazda Instagrama. Na chwilę obecną obserwuje jej profil około 165 tysięcy użytkowników. Od kilku lat gra regularnie w serialu „19+”. Jest to bardzo popularny serial emitowany na kanale TVN7. Serial opowiada o młodych dorosłych, którzy po maturze rozpoczynają dorosłe życie. Justyna Grzybowska jest znana z roli Matyldy Bogusz oraz Zuzanny Jurewicz.

Jej ukochanym w życiu prywatnym jest Przemysław Kwiatek. Widać, że tworzą przepiękną, kochającą się parę. Jedyne czego było im potrzeba to dziecko. Zdjęciami synka chętnie się dzielą w mediach społecznościowych. Jest przepiękny.