Kim jest Sabina Jeszka?

Sabina Jeszka jest polską wokalistką, która zyskała rozpoznawalność, biorąc udział w trzeciej edycji programu telewizyjnego „Mam Talent”, gdzie dotarła do samego finału.

Najważniejsze informacje

Sabina Jeszka pochodzi z Rybnika, gdzie ukończyła także liceum ogólnokształcące. Następnie studiowała w Katowicach.

Sam udział w programie „Mam Talent” przyniósł jej bardzo liczne grono wielbicieli oraz także umożliwił start w muzycznej branży, z czego skorzystała bardzo skrzętnie. Pierwszy zwiastun jej debiutanckiej płyty opublikowany został latem 2012 roku piosenką „Good Times”. Piosence towarzyszy przepiękny teledysk.

Chociaż Sabina studiowała turystyka i rekreację oraz śpiewa, to interesuje się również filmem. Media słusznie zapowiadały jej udział w najnowszym obrazie Ryszarda Zatorskiego „All inclusive”. Jest to reżyser takich hitów jak „Dlaczego nie?” czy też „Nigdy w życiu”. Raczej nikomu nie trzeba go przedstawiać.

Ogromny talent

Musimy przyznać, że Sabina Jeszka ma ogromny talent. Uwielbiamy jednak nie tylko jej słuchać, ale także oglądać. Jest to przepiękna kobieta. Cały jej wizerunek składa się w całość. Już robi sporą karierę, ale na pewno całe słuszne zamieszanie wokół niej jeszcze się powiększy i usłyszymy o niej ze zdwojoną siłą.

Na pewno nie potrafimy się doczekać kolejnej płyty oraz następnych piosenek. Widać, ze wszystkie kompozycje są przemyślane. Nie ma tutaj miejsca na przypadek. Teksty płyną z serca kobiety i właśnie tego oczekiwaliśmy przed pierwszą płytą i się doczekaliśmy. Na pewno się nie zawiedliśmy.