Kim jest Mateusz Socha?

Mateusz Socha to polski stand uper urodzony w 1990 roku w Lubuskim, bawi ludzi swoimi występami komediowymi od 2016 roku i uważa to za swój największy dar. Znalazł się na scenie przypadkowo i nie osiągnął jeszcze mainstreamowej sławy – jest znany głównie wśród osób, które interesują się polskim stand upem jednak kocha to co robi i nie zamierz przestać. 

Od pomorza aż po Rzeszów 

Komik pochodzi z Żagania a po liceum przeprowadził się do Wrocławia jednak dzisiaj podróżuje po całym kraju dając występy we wszystkich największych miastach: od Szczecina po Rzeszów. Bilety cieszą się dużą popularnością co nie dziwi biorąc pod uwagę ilość wyświetleń klipów z jego występów na YouTubie. Kwoty biletów oscylują wokół 50 zł co jest całkiem dobrą stawką jak na rynek polskich stand uperów. 

Żona i media społecznościowe.

Mateusz Socha poprzez media społecznościowe dostarcza swoim fanom zdjęcia z występów ale też z życia prywatnego. Wynika z nich, że komik ma żonę o imieniu Kama. Para pobrała się rychło w czas bo zdążyli przed najbardziej dotkliwymi obostrzeniami kowidowymi w 2020 roku. Jeszcze miesiąc a ich ślub byłby całkowicie nielegalny. Oby takie szczęście sprzyjało im na dalszych etapach związku. Wideo z uroczystości można znaleźć w internecie. Komik lubi się dzielić szczęśliwymi chwilami ze swoimi widzami.