Kim jest Magdalena Narożna?

Urodzona w 1988 roku Magdalena Narożna jest liderką i zarazem wokalistką popularnego w Polsce zespołu disco polo „Piękni i młodzi”. Charyzmatyczna, śpiewająca z pazurem, pozbawiona kompleksów i śmiało pokazująca swoje ciało w sieci. Gwiazda prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwują ją ponad 184 000 followersów. Na co dzień dzieli się z fanami zdjęciami zarówno z występów, wydarzeń tzw. czerwonego dywanu, jak i życia prywatnego.

Magdalena Narożna – życiorys i muzyka

Magdalena Narożna pochodzi z Łomży, a z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. Już w najmłodszych latach interesowała się jednak sztuką i śpiewem, jako nastolatka zaczęła występować w zespole Mega Band grającym na weselach i doskonaliła swoje wokalne możliwości. Jej cechą rozpoznawczą jest charakterystyczny, niski, nieco chrypliwy głos.

W 2012 roku wraz z mężem Dawidem Narożnym oraz przyjacielem, Danielem Wilczewskim założyła zespół Piękni i Młodzi. Początkowo grupa ta również objeżdżała wesela i imprezy okolicznościowe, ale dzięki opublikowaniu swoich kawałków na YouTubie szybko zyskała grono wiernych fanów. Zespół pojawił się także w programie „Must be the music” i udało mu się dotrzeć aż do finału, co przysporzyło zarówno wokalistce, jak i jej ekipie milionów fanów.

Od roku 2020, kiedy ścieżki Narożnej i męża się rozeszły – zespół Piękni i Młodzi zmienił skład, a do trzonu scenicznego dołączył Daniel Biczak.

Popularne piosenki: „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” (obie po kilkadziesiąt milionów wyświetleń na YouTubie) oraz „Ona jest taka cudowna”.