Kim jest Gabriela Świerczyńska?

Gabriela Świerczyńska to bardzo młoda aktorka. Dała się poznać szerszej publiczności za sprawą wcielania się w rolę córki Marty – Anię w serialu „M jak miłość”. Dostała tę rolę, ponieważ Weronka Wachowska zrezygnowała z grania w tym serialu. Oczywiście bez talentu nie dostałaby takiej szansy.

Ogromne zmiany w serialu „M jak miłość”

Marta Mostawiak, którą gra bardzo dobra aktorka Dominika Ostałowska po swoim powrocie do serialu musiała się zmierzyć z nowymi odtwórcami ról jej serialowych dzieci. W pierwszej kolejności pojawił się Jakub Józefowicz, który gra syna Marty Łukasza, którego wcześniej grał Adrian Żuchewicz. Wydawać by się mogło, że będzie to jedyna zmiana, ale nic bardziej mylnego. Córkę Marty, Anię również gra inna aktorka. Jest to Gabriela Świerczyńskaktóra „wskoczyła” na miejsce Weroniki Wachowskiej.

Gabrysię w tej roli podziwiamy już od marca 2019 roku, a więc każdy z widzów zdążył się przyzwyczaić. Co ciekawe wierni widzowie zauważyli, że już trzecia aktorka gra rolę Ani. Na początku, a więc w latach od 2007 do 2013 była to Julia Paćko,  a później już wspomniana Weronika Wachowska.

Spore doświadczenie

Pomimo, że Gabriela Świerczyńska ma dopiero piętnaście lat, to ma już na swoim koncie całkiem sporą filmografię. Gdzie mogliśmy ją już oglądać? Na początku był to serial „Plebania”, później serial „Na dobre i na złe”, „Komisarz Aleks”, „Blondynka” czy też  w „Koronie królów” oraz w „Prokuratorze”. Tak naprawdę kariera Gabrysi dopiero się rozpędza i na pewno jeszcze w niejednej produkcji będziemy mieli przyjemność ją podziwiać. Tego właśnie sobie życzymy, ponieważ jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.