Kim jest Beata Cholewińska?

Beata Cholewińska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną oraz mało kto wie, że jest także tłumaczem języka włoskiego. Kobieta ta prowadzi program o nazwie „Nowy Dzień. Program jest emitowany na antenie Polsat News. Z programem tym oraz z samą stacją kobieta jest związana od dawna, dokładnie od 8 września 2012.

Życiorys Beaty Cholewińskiej

Beata Cholewińska swoją karierę w mediach rozpoczęła w roku 2003. Wówczas dostałą propozycją wyjazdu z reporterską ekipą do Włoch. Dlaczego akurat do Włoch? Wszystko za sprawą odbywającego się wyścigu we Włoszech Giro d’Italia. Otrzymała taką propozycję z uwagi na swoją znajomość języka włoskiego. Oczywiście propozycję tę przyjęła. Co ciekawe osiągnęła ogromny sukces. Jako jedynej dziennikarce spoza Włoch udało się przeprowadzić wywiad z mistrzem świata – Mario Cipollinim.

Tak się zaczęła jej kariera

Właśnie od powyższych wydarzeń zaczęła się jej kariera. Bowiem niedługo po tym otrzymała propozycję pracy właśnie w Telewizji Polsat. Początkowo pracowała jako reporterka lokalna. Jej zadaniem było dostarczanie informacji lokalnych. Później przez niecałe dwa lata prowadziła reporterski program o nazwie „Interwencja”. Jej partnerem w programie był Jarosław Kulczycki. Po tej przygodzie przeszła do sportowej redakcji. Została ostatecznie prezenterką informacyjnego programu, o którym była już mowa „Nowy Dzień”. Widać, że kobieta w programie tym sprawdza się idealnie. Jest prawdziwą profesjonalistką i zawsze jest odpowiednio przygotowana do programu.