Czym zajmuje się Ania Ryśnik?

Program „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy” wypromował nam nowych celebrytów. Program ten jego uczestnikom zapewnił zmianę dotychczasowego życia. Czym obecnie zajmuje się jedna z uczestniczek – Ania Ryśnik? Sprawdźmy to.

Influencerka

Tak naprawdę Ania Ryśnik zyskała sporą popularnością wśród widzów. Była tak naprawdę jedną z bardziej inteligentnych uczestniczek. Od początku się wyróżniała. Kobieta pomiędzy kolejnymi edycjami przeszła sporą metamorfozę. Nie da się ukryć, że wielu widzów było zdania, że nieco przesadziła. Bardzo duże usta nie każdemu się podobają. Szczególnie gdy ich rozmiar jest znacznie większy od ust naturalnych.

Chyba nie dziwi to, że Ania Ryśnik została zawodową influencerką. Zarabia zamieszczając w swoich mediach społecznościowych reklamy i promocje poszczególnych produktów oraz usług. Ze względu na jej zamiłowania do medycyny estetycznej, można spotkać się z wieloma reklamami właśnie tej branży.

Czy rozważa powrót do programu?

Musimy zaznaczyć, że wciąż nagrywany jest program „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy”. Możemy być zdziwieni, ale obecnie możemy już na stacji MTV oglądać piętnasty sezon przygód imprezowiczów. Czy Duża Ania ma zamiar powrócić do programu? Jak sama wskazuje nie ma takiej możliwości. Udział w programie już się dla niej skończył. Przyznaje, że nieco zmieniło się jej życie i nie ma w nim miejsca na tyle imprez. Uczestnicy tak naprawdę po kolei odchodzą z programu z uwagi na dorosłe życie, w którym zaczynają powoli zakładać własne rodziny. Ustępują tym samym miejsca młodym.