Agata Biernat – przepiękna rodaczka

Agata Biernat to modelka, która pochodzi ze Zduńskiej Woli. Reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss World 2018. Jest to pierwsza Polka, która stanęła wśród finalistek konkursu po dokładnie dwunastoletniej przerwie. Sprawdźmy najważniejsze informacje o tej przepięknej kobiecie.

Najważniejsze informacje

Agata Biernat urodziła się w Zduńskiej Woli w 1989 roku. Ma aż 182 centymetry wzrostu. Finalistka konkursu przez osiem lat mieszkała w Łodzi, później postanowiła się przenieść do Warszawy. Jest obecnie instruktorką fitness oraz tancerką. Specjalizuje się w tańcu modern, pole dance oraz hip-hop. Mocno promuje zdrowy tryb życia. Nie tylko prowadzi treningi fitness, ale także wykłady motywacyjne. Agata Biernat w roku 2009 zdobyła drugie miejsce w wyborach Miss Polonia i uzyskała tytuł I Wicemiss. Z kolei dokładnie osiem lat później wygrała konkurs Miss Polonia 2018.

Przyznała, że reprezentacja Polski na konkursie Miss World 2018 jest dla niej ogromnym zaszczytem oraz wyróżnieniem. Musimy przyznać, że konkurs ten jest olbrzymim przedsięwzięciem. Dzięki niemu można nie tylko poznać nowe osoby, ale także zapoznać się kulturami z całego świata.

Aktywność w mediach społecznościowych

Modelka jest niezmiernie aktywna w swoim mediach społecznościowych. Agatę Biernat szczególnie warto obserwować na Instagramie. Możemy ją znaleźć pod nazwą biernatagata. Wiemy już, że nie udało jej się osiągnąć takiego sukcesu jakim może się pochwalić Aneta Kręglicka z 1989 roku, ale i tak jesteśmy z naszej przepięknej Polki bardzo dumni.